OPIEKA NA ŚWIĘTA

Oupeye, Région wallonne, be
Company: Opiekunki24
Category: Sales and Related Occupations
Published on 2021-08-01 14:08:09

Okres świąteczny to szansa, aby sprawdzić się w tym zawodzie.
Poznaj niemieckie tradycje.
Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

EXTRA BONUS ZA DNI ŚWIĄTECZNE!

OFERTA PRACY STAŁEJ

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

·Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

·Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

·Mile widziane czynne prawo jazdy

Obowiązki:

·Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi

·Pomoc w codziennych czynnościach – toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

·Prowadzenie gospodarstwa domowego – proste prace domowe

·Dotrzymanie towarzystwa, chodzenie na spacery, ewentualne wizyty u lekarza, w aptece itp.

Oferujemy:

· Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – UMOWA O PRACĘ

· EXTRA BONUS ZA DNI ŚWIĄTECZNE

·Wyjazd na min. 1 miesiąc

·Składki ZUS od średniej krajowej od kwoty 3713 zł brutto

·BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI - NAWET DO 1300 € NETTO (NA RĘKĘ)

·Dokument A1 / karta EKUZ

·Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury

·Zwrot kosztów dojazdu

·Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

·Sprawdzone miejsce pracy

·Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę

· Odrębne wynagrodzenie za każdą poleconą osobę – program POLEĆ NAS!

Wyślij CV na:

opieka@workexpress.pl

Jobs you might also be interested in